Сільський староста - Черевко Надія Миколаївна

Я, Черевко Надія Миколаївна, народилася  4 серпня 1963 року в селі Перегонівка, Обухівського району, Київської області, українка.

У 1980 році закінчила Семенівську середню школу. З цього ж  року розпочала трудову діяльність в Перегонівській середній школі на посаді старшої піонервожатої.

З 1983 по 1988 роки навчалася в Київському педагогічному інституті імені М. Горького на історичному факультеті заочного відділення.

З 1985 по 1991 рік працювала на виборчій посаді секретарем  Перегонівської сільської Ради.

З 1991 по 2015 рік працювала і вчителем історії та правознавства в Долинянській ЗОШ  І-ІІ ступенів. По сумісництву в різні часи вищезгаданого періоду працювала викладачем ліцею Українського фінансово-економічного інституту, вчителем Обухівської ЗОШ № 5 та Підгірцівської ЗОШ  І-ІІ ступенів.

5 листопада 2015 року обрана сільський головою Перегонівської сільської ради.

Безпартійна.

Судимостей не маю.

Заміжня.

Маю склад сім’ї:

• Чоловік – Черевко Анатолій Олександрович, 1959 року народження.

Проживаю в селі Перегонівка, Обухівського району, Київської області по вулиці Воїнів 11.

Контактний телефон: (098) 020-17-81